Студенти факультету хореографічного мистецтва побували на балеті зіркового професора Університету культури Раду Поклітару “Маленький принц” у виконанні артистів Академічного театру «Київ модерн-балет»!

Виставу створено за творами маленького Моцарта та українськими колисковими у виконанні М. Пилипчак. Лібрето – за мотивами А. Екзюпері.

Приємно було у складі трупи бачити багаторічного соліста «Київ модерн-балету», викладача кафедри сучасної хореографії Університету культури Дмитра Кондратюка 🔥

Ця вистава – новий авторський погляд на історію Маленького Принца і на прекрасний та надважливий час дитинства. Адже найголовніше у світі – стосунки між людьми і дуже прості, на перший погляд, речі, про які забувають дорослі. Бо за повсякденними справами і турботами про матеріальне, ми забуваємо про те, яку роль відіграє  у житті людини духовна сфера. Ледь відчутна і небачена неозброєним оком, вона визначає цінності, якими керуватиметься людина все своє життя.

Неймовірна хореографія геніального Майстра і використання 3D-технологій вразили, без перебільшення, кожного глядача!

Браво, Маестро👏🏻!

Любимо і дуже пишаємось❤️!