Університет культури масштабним флешмобом відзначив День фізичної культури і спорту!

Організували захід – Спортивний клуб і Студентський парламент КНУКіМ.

За годину до початку лекцій студенти і викладачі 10 факультетів зібрались на головній площі вишу і під сучасну музику енергійно та драйвово виконали ранкову руханку.

Провели запальну зарядку дівчата-черлідерки зі збірної України та студент-першокурсник Факультету хореографічного мистецтва.

Основною метою заходу є популяризація здорового способу життя серед молоді та знайомство першокурсників зі Спортивним клубом КНУКіМ.

До речі, Університет культури є активним учасником і навіть переможцем спортивних змагань з різних видів спорту.

Для студентів вишу спорт є невід’ємною частиною життя, тож КНУКіМівці активно займаються фізичною культурою. Вони постійно виступають на спартакіадах, представляють університет на змаганнях серед закладів вищої освіти та здобувають високі результати. Популярними серед молоді є щорічні змагання за Кубок ректора.

Можливостей займатися спортом в університеті багато. Упродовж навчального року студенти мають змогу безкоштовно відвідувати спортивні секції з футболу, міні-футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, тенісу, аеробіки, фітнесу, пауерліфтингу, акробатики, гімнастики, плавання, черлідингу та бойових мистецтв.

Сьогодні запальний спортивний флешмоб об’єднав студентів і викладачів за виконанням комплексу фізичних вправ та приніс безліч позитивних вражень і емоцій.

Отже спорт розвиває чимало корисних навичок таких як: командна робота, лідерство, сила духу та цілеспрямованість.