Пара, що народилася в Україні і пронесла свою неймовірну любов до танців по всьому світі. Денис Дроздюк та Антоніна Скобіна, відомі також як дует «DNA» — запальні танцюристи в напрямку бальних танців.

Денис Дроздюк — триразовий чемпіон «World Ballroom Danceм, а ще він є єдиним бальним танцюристом, що вступив у Джульярдську школу мистецтв в Нью-Йорку.

Його партнерка Антоніна Скобіна з малечку тренувалася в кращих школах України, Німеччини, Англії та США. Вона є дворазовою чемпіонкою США «Amateur Latin Championship» та переможницею «Amateur Rising Stars Latin Championship» в Блекпулі, Англії.

Разом цей нестримний дует підкорює сцену «World of Dance» — це найконкурентніший у світі танцювальний конкурс, де суддями виступають Дженніфер Лопес, Не-Йо, Дерек Хау та ведуча й наставник Дженна Деван Татум, а приз становить 1 млн $.