На Факультеті хореографічного мистецтва відбувся неймовірно драйвовий майстер-клас всесвітньо відомого хіп-хопера Грега Чапкіса.

Грег вже 20 років проживає у США, де має власну школу танців «Chapkis Dance», що є однією з найпотужніших і найбільших в Америці. Більше 150 студентів щотижня відвідують його класи. Він був учасником популярного танцювального шоу «So U Think U Can Dance» та найбільшого американського TV-шоу «America Got Talent».

Щоразу, коли відомий танцюрист приїздить до України, він проводить для студентів Факультету хореографічного мистецтва майстер-класи з хіп-хопу. Як справжній послідовник і поціновувач цього танцювального стилю Грег прагне донести хіп-хоп культуру до талановитої української молоді, навчити студентство вільно володіти своїм тілом, правдиво відчувати музику та передавати щирі емоції через танець.

До речі, на майстер-клас завітали й інші не менш відомі і талановиті представники танцювальної династії Чапкіс – видатний український хореограф, народний артист України, почесний професор Університету культури Григорій Миколайович (батько Грега) і Вітторія (племінниця Грега).

Представила гостей декан Факультету хореографічного мистецтва Ольга Бігус: «Майстер-класи від провідних балетмейстерів і хореографів України та світу стали доброю традицією для студентів Університету культури. Для нас велика честь приймати у виші неперевершену династію Чапкісів – Григорія Миколайовича, Gregа і Вітторію.

Наші талановиті студенти постійно розвиваються, удосконалюють свої професійні вміння та навички. Тож і сьогодні їм вдасться опанувати надзвичайний хіп-хоп!».

У свою чергу Григорій Миколайович подякував Ользі Бігус за надзвичайну атмосферу заходу та побажав молоді творчих успіхів і натхнення!

Розпочав майстер-клас Грег Чапкіс з авторських рухів і налаштування молоді на відповідний хіп-хоп-ритм, а згодом перейшов до складних танцювальних комбінацій. Також майстер показав найпопулярніші помилки, які найчастіше роблять початківці хіп-хопери.

«Навчіться направляти свою енергетику у правильне русло! Для того, щоб танець виглядав динамічно і яскраво, не обов’язково бути у напруженні протягом усього виступу і використовувати всі свої ресурси.

Намагайтесь відчувати ритм, займайтеся, відпрацьовуйте танцювальні елементи та композиції до автоматизму. Прагніть самовдосконалення і постійно працюйте над собою. Будьте цілеспрямованими, наполегливими, живіть і дихайте танцем – тоді у вас все обов’язково вийде!» – звернувся до студентів Грег Чапкіс.

Студенти із захопленням повторювали кожен рух, який демонстрував їм Грег, а потім і Вітторія, яка теж приєдналась до проведення майстер-класу. За півтори години молодь отримала професійні знання, відточила навички з виконання найскладніших елементів хіп-хопу і взяла максимум від професійної хореографії.

«Викладачі з усього світу приїздять до нас у школу для того, щоб надихнутись і зарядитись командною енергетикою, яка панує у кожному танц-залі.

Кричіть, аплодуйте, підтримуйте один одного – саме це запорука вдалої співпраці!» – наголосив майстер.

Завершився динамічний майстер-клас надзвичайно ліричним вальсом, який запропонував станцювати студентам сам маестро – Григорій Миколайович Чапкіс, нагадавши про граційні елементи чарівного танцю та його витончену красу.

До речі, упродовж зустрічі відбувалась масштабна відеозйомка документального кіно про зіркового хіп-хопера Грега Чапкіса. Прем’єра – незабаром на телеканалі «Київ» у програмі «Сім’я +1».

В Університеті культури здійснюються найзаповітніші мрії!