Чи чули Ви коли-небудь про 5 звичок успішних людей? Ні? Тоді скоріше читай нашу статтю!

1. Придумайте собі хобі, яке можна практикувати кожного дня.

Успішні люди знають, що життя — це не тільки робота, сон і їжа. Навіть вони повинні бути в змозі розслабитися і насолоджуватися паузами в роботі час від часу. Ось чому крім роботи вони займаються чимось ще, що люблять. І якщо ви зможете вибрати хобі, присвячуючи йому час щодня, це реально допоможе стати більш успішним. Наприклад, гра на музичному інструменті покращує рухові та аналітичні навички, а також творчі здібності. Наявність такого хобі може бути дуже корисним для вашої трудового життя, оскільки допомагає в досягненні успіху.

2. Резюмуйте прочитане і те, які висновки ви зробили.

Коли справа доходить до читання, підведення підсумків є корисною навичкою. Це допомагає шукати і знаходити основні моменти і деталі в кожному параграфі, який ви читаєте, що надзвичайно важливо для ефективного навчання. По суті, бути хорошим учнем — це вміти ідентифікувати і усвідомлювати ключові моменти і першорядні деталі тексту. Якщо не знаєте, як ефективно підвести підсумки, спробуйте взяти будь-яку з прочитаних книг і написати резюме з 2-3 пунктів, які розкриють, що говорить автор.Важливо дізнаватися щось нове. Але не менш важливо ділитися цими знаннями з іншими

3. Діліться з іншими тим, що дізналися.

Це дуже важливо — дізнаватися щось нове кожного дня. Але не менш важливо ділитися цими знаннями з іншими. Наприклад, ви черпаєте нову інформацію через інтернет або книги. Поділитися новими знаннями з оточуючими, це надзвичайно корисно, причому не тільки для них, але і для вас. 4. Придумуйте 10 ідей щодня. На перший погляд, досить стомлююче заняття. І, напевно, ви вже прикинули про себе: “Де я візьму стільки ідей?” Розумію, куди ви хилите, але це один з найпотужніших способів прокачування і поліпшення життя. З одного боку, такий прийом підвищує творчі здібності та вміння розв’язувати задачі. З іншого – допомагає підготувати людину до швидкої та адекватної реакції практично в будь-якій ситуації. І останнє: тренує мозок і дає йому щоденну психоневрологічну практику, якої він потребує для поліпшення психологічного стану і підзарядки енергією.

5. Задавайте уточнюючі питання замість того, щоб просто слухати.

Коли ви ставите питання, то не завжди отримуєте ту відповідь, який вважаєте повністю задовільною. Якщо мова йде про те, щоб брати участь у змістовній дискусії, то напевно ви хочете взаємодіяти на рівні ідей, а не просто базікати один з одним. Якщо ви задаєте уточнюючі питання, це дозволяє іншій людині зрозуміти, що вона була почута, при необхідності ще прояснити сказане, а також запросити до розмови інших осіб, які беруть участь у зустрічі. Додавайте ваші думки, почуття і коментарі. Пояснюйте і аргументуйте таким чином, щоб кожен учасник розмови міг відповісти, а ви могли б змінити тему розмови або додати більше тем до початкової розмови.