На Факультеті хореографічного мистецтва відбувся мегакрутий майстер-клас всесвітньо відомого хіп-хопера Грега Чапкіса, сина легендарного хореографа, народного артиста України, професора КНУКіМ Григорія Миколайовича Чапкіса.

Грег уже 20 років проживає у США, де має власну школу танців «Chapkis Dance», що є однією з найпотужніших і найбільших в Америці. Більше 150 студентів щотижня відвідують його класи. До речі, саме він був учасником популярного танцювального шоу «So U Think U Can Dance» та найбільшого американського TV-шоу «America Got Talent».

 

Почесний президент Університету культури Михайло Поплавський особисто привітав із приїздом Грега і зазначив, що його драйвові майстер-класи з хіп-хопу стали доброю традицією Університету культури.

У свою чергу, декан Факультету хореографічного мистецтва Ольга Бігус підкреслила вагомість плідної творчої співпраці з хореографом-постановником, який мотивує молодь до творчого пошуку та експериментів.

 

Розпочав майстер-клас Грег Чапкіс з авторських рухів і налаштування молоді на відповідний хіп-хоп-ритм, а згодом перейшов до складних танцювальних комбінацій. Також майстер звернув увагу на найпопулярніші помилки, які найчастіше роблять початківці.

«Насправді, хореографічне мистецтво може приносити великий заробіток, проте цього досягають лише найкращі, ті, які наполегливо працюють та цілеспрямовано йдуть до своєї мети! Ви маєте прагнути бути першими у всьому! З мого досвіду – тільки це дає результат.

Не бійтесь експериментувати, у вас має бути власний оригінальний стиль. Нічого не вийде, якщо ви будете «як усі», краще одразу змінюйте професію. Потрібно любити своє ремесло, любити танець! Постійно працюйте над собою. Недостатньо просто ходити на пари. Намагайтесь опанувати якнайбільше танцювальних стилів. Відвідуйте майстер-класи, вдосконалюйтесь щодня!

Будьте цілеспрямованими, наполегливими, живіть і дихайте танцем – тоді у вас все обов’язково вийде!» – звернувся до студентів Грег Чапкіс.

Студенти із захопленням повторювали кожен рух, який демонстрував їм Грег. За півтори години молодь отримала професійні знання, відточила навички з виконання найскладніших елементів хіп-хопу і взяла максимум від авторської хореографії.

«Кожного разу, коли відвідую Університет культури, я усвідомлюю, що хореографічне мистецтво в Україні активно розвивається», – відзначив Грег Чапкіс.