Для першокурсників Факультету хореографічного мистецтва відбувся мотиваційний майстер-клас народного артиста України, почесного професора Університету культури, члена Національної спілки хореографів України, лауреата міжнародних конкурсів, володаря Золотих медалей: «Золотий фонд нації», «Людина третього тисячоліття» Григорія Чапкіса.

Представила почесного гостя декан Факультету хореографічного мистецтва, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент Ольга Бігус: «Сьогодні з вами поділиться історією та секретами свого успіху людина-легенда зі світовим ім’ям – Григорій Чапкіс. Запам’ятайте цю зустріч та візьміть максимум корисного для себе».

Григорій Миколайович 27 років пропрацював солістом Національного заслуженого академічного ансамблю танцю ім. П. Вірського, є керівником мережі шкіл танцю «Чапкіс денс» у Києві, США та Італії, а також головним танцмейстером Віденських балів. Відомий за телевізійними проектами: «Танці з зірками», «Танцюю для тебе», «Танцюють всі», «Крок до зірок», «Золотий лелека».

«Все моє життя – це танець. Жодного дня без танцю!

Якщо ви творча людина, це проявляється у всьому. Творче життя – справжнє щастя! А хореографія – найкращі ліки», – говорив Григорій Чапкіс.

Його мотиваційна промова була спрямована на те, аби довести молоді, що в житті все трапляється не просто так. У кожного «своє призначення, своя доля і своє щастя». Випадковостей не буває.

«Кожен із вас повинен ставити життєву планку. Будьте цілеспрямованими, що б не сталося. Не втрачайте дорогоцінний час, адже сьогоднішній день завтра вже буде історією. Ваша доля у ваших руках», – зауважив видатний хореограф.

Бурхливими оплесками студенти дякували маестро за цінні життєві поради, творчий досвід та мотиваційні настанови. А декан факультету Ольга Бігус запросила Григорія Чапкіса ще неодноразово завітати до студентської молоді, аби поділитися власною філософією життя.