Цікаві факти про танець “локінг”

Зараз існує величезне різноманіття танцювальних стилів і напрямків. Кожен з них унікальний і має за собою особливу, цікаву історію і незвичайні факти.

В 60-х роках минулого століття, коли зародився локінг, він підірвав усі танцполи та розуми людей. Його танцювали всюди!

Історія виникнення танцю:

Це сталося в Америці (а саме, в Лос-Анджелесі) під час однієї зі студентських вечірок в якомусь клубі. У той час студент, на ім’я Дон Кемпбелл, старанно вчився танцювати. Як і більшість людей, які намагаються зробити це самі, він почав розучувати всі рухи відразу. Прийшовши на чергову тусовку, Дон вирішив показати своїм друзям те, чому він навчився, і почав показувати все, що знав.

У процесі свого танцю Кемпбелл постійно зупинявся на частки секунд, намагаючись пригадати, який рух йому треба робити далі. Глядачі та його друзі прозвали цей акцент «замком» (lock), завдяки цьому і з’явилася назва танцю.

Незабаром вони вирішили приєднатися до свого друга та організувати цілу танцювальну команду. Перша їх назва була співзвучна з прізвищем родоначальника даного танцю і звучало як «The Campbellock Dancers», але пізніше назву змінили на більш лаконічну і простішу «The Lockers».

Цих хлопців навіть показали по телебаченню в популярній молодіжній програмі «Soul Train». Там вони виступили з кількома своїми невеликими імпровізаціями. Завдяки даній передачі танець вирвався на світову арену і став неймовірно популярним.

Також досить цікавим є той факт, що у кожного члена групи був свій фірмовий рух, назву якому кожен  обирав сам. Пізніше ці назви стали їх повноцінними кличками та особистими фішками.

В «The Lockers» також танцювала й одна дівчина, на ім’я Тоні Базил. Вона стала першою дівчиною, яка почала танцювати в цьому напрямку. Вона ж і є найпопулярнішою танцівницею локінгу в світі.

Одна з особливостей локінгу (як і будь-якого вуличного стилю) це наявність величезного простору для імпровізації. Найчастіше більша частина танцю (якщо не весь цілком) складається саме з неї.

Даний напрямок дозволяє вашому тілу творити все, що йому завгодно. Все, що від вас вимагається, це просто віддатися музиці.

Його особливістю також є те, що виконується танець переважно під фанк. Цей тандем міцно закріпився в танцювальному світі за багато років його існування.