Одним з напрямків американської школи беллідансу є трайбл (в перекладі означає «що належать до племені»).
Багато хто помилково плутає трайбл із танцем живота. Трайбл – це танець, який звеличує жіночу гордість, силу і свободу. Белліданс так само демонструє привабливість і жіночність.
Трайбл є багатостороннім стилем, який заснований на елементах етніки, що пройшли сучасну інтерпретацію. Але, незважаючи на це, трайбл – танець, який постійно вдосконалюється.
Рухи трайбл були запозичені з Індії до країн Сходу та Африки. При цьому історія даного напрямку бере свій початок саме з танцю живота. У 1893 році в Чикаго була представлена Всесвітня виставка, де жителі Америки познайомилися з новим для них стилем – беллідансом. Еротичний і спокусливий характер в поєднанні з відвертими нарядами завадили побачити сам танець, як мистецтво. Внаслідок чого східні танці вважали чимось непристойним та розпусним, і на Заході танець виконувався тільки в барах та кабаре.
Однак справжні фанати й віддані своїй справі танцівниці намагалися вивести цей чуттєвий стиль на хороший рівень.