На Кафедрі сучасної хореографії КНУКіМ відбувся майстер-клас відомого українського хореографа, випускника університету культури та нині викладача КНУКіМ Олександра Лещенка. Удосконалити свої уміння та поспілкуватись із творчою особистістю на захід завітали першокурсники.

Представила гостя студентам завідувач Кафедри сучасної хореографії Ольга Бігус: «На Факультеті хореографічного мистецтва КНУКіМ викладають метри, провідні балетмейстери країни: Григорій Чапкіс, Раду Поклітару, Алла Рубіна та багато інших митців. Кожного дня молодь здобуває тут неоціненний практичний досвід, наближаючи свою мрію – стати професійними хореографами.

Сьогодні ви зможете отримати безцінний досвід від одного з найкращих танцівників України. Олександр Лещенко – талановитий хореограф, майстер своєї справи. За свій молодий вік встиг досягти неабиякої популярності в Україні та далеко за її межами. Тож візьміть максимум від сьогоднішнього майстер-класу».

Олександр Лещенко – керівник та головний хореограф танцювального колективу «Форсайт», срібний призер у проекті «Танцюють всі», хореограф і постановник номерів для телевізійного проекту «Суперзірка» та другого сезону шоу «Майданс».

У своєму майстер-класі Олександр показав першокурсникам чуттєву зв’язку в стилі контемпорарі, продемонструвавши манеру рухів і правильну методику виконання. Студенти намагались повторювати та поступово запам’ятовували танок, його елементи і комбінації. Відчувався неймовірний драйв та запал, а спільний танець подарував усім ще більше незабутніх емоцій і чудового настрою.

Втомлені, але щасливі КНУКіМівці залишились у захваті від майстер-класу та дякували Олександру за отриманий досвід.

Відтепер подібні навчальні майстер-класи будуть проходити декілька разів на місяць, аби молодь могла вдосконалювати майстерність та постійно розвивати свої вміння й навички.