В рамках міжнародної співпраці та обміну міжнародним досвідом для студентів Кафедри сучасної хореографії КНУКіМ відбувся безкоштовний майстер-клас з джаз-самби від Сандри Мартінс.

31

Сандра Мартінс – експерт із сучасної хореографії, провідний педагог школи «Rio Roma Dance» в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), директор міжнародної хореографічної школи у Римі, учасниця різноманітних телепрограм в Бразилії та Італії.

97

За словами завідувача Кафедри сучасної хореографії КНУКіМ Ольги Бігус, дуже важливо, що такі майстер-класи не тільки підвищують професійний рівень молоді, але й допомагають зрозуміти манеру того чи іншого хореографа, увібрати якомога більше нового та удосконалити вже набуті навички в різних стилях танцю. «Мова танцю – це універсальна мова, яку можна зрозуміти без зайвих слів», – зауважила Ольга Олегівна.

2

Сандра завітала до України з благодійною місією. Впродовж 2-х днів вона проведе професійні майстер-класи в Києві, зібрані кошти підуть на допомогу синові загиблого героя АТО А.Ю. Віхляєва – 12-річному Михайлу Віхляєву.

4

Хореографічний майстер-клас пройшов у надзвичайно творчій і професійній атмосфері. Сандра Мартінс як чудовий хореограф зі світовою практикою поділилась особистим досвідом, допомогла студентам краще відчути ритм власного тіла та навчила манері виконання латиноамериканського танцю. На завершення майстер-класу хореограф зазначила, що залюбки й надалі буде підтримувати міцну творчу співпрацю зі студентами Факультету хореографічного мистецтва КНУКіМ.

106

5