Університет культури – лідер освіти в Україні, який пропонує високу фахову підготовку за різноманітними творчими та бізнес-спеціальностями, сучасний сервіс і незабутні студентські роки. До закладу вищої освіти щодня приїздять сотні абітурієнтів з усіх куточків України, щоб довідатись про переваги навчання та умови вступної кампанії, а в майбутньому приєднатись до великої і творчої студентської родини.

Цієї суботи відбувся один із наймасштабніших Днів відкритих дверей. Побувавши на екскурсії, вступники переконались, що у виші створені комфортні умови для професійного та особистісного розвитку молоді: мультимедійні лабораторії, потужний професорсько-викладацький склад, інноваційні методи навчання.

Студенти Університету культури набувають знань і стають успішними та відомими фахівцями у сферах івент-менеджменту, фешн-індустрії і шоу-бізнесу, PR, журналістики й міжнародних відносин, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, юриспруденції та ІТ, дизайну і реклами, режисури, хореографічного та музичного мистецтв, театру, кіно і телебачення.

Найбільше абітурієнтів вразила кількість зіркових випускників, якими славиться виш. Серед них: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Стас Жирков, Анна Сєдокова, Жанна Бадоєва, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Ірина Білик, Наталія Валевська, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Могилевська, Наталія Бучинська, Вадим Олійник, Регіна Тодоренко, Інна Цимбалюк, Віка і Слава з гурту «НеАнгели» та багато інших.

Візитери дізналися, що Університет культури надає безліч виняткових можливостей для своїх студентів і робить їхні мрії реальністю. За останні роки підписано ряд міжнародних угод про співпрацю з вишами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Чехії, Литви, Латвії, Угорщини, Англії та ін.  Виходячи з цього, молодь здобуває освіту за програмою «Подвійний диплом», і по завершенні навчання отримує одразу два дипломи – український та європейський.

Окрім того, студенти долучаються до участі в мотиваційних зустрічах успішних особистостей, унікальних майстер-класах і тренінгах, які організовує виш, втілюючи європейську концепцію професійно-практичної підготовки студентів. І головне – практика у провідних компаніях та установах країни і закордону з вивченням іноземних мов за фаховим спрямуванням, що допомагає ефективніше реалізувати себе на ринку праці.

В Університеті культури викладають такі імениті зірки: Михайло Поплавський, Роман Безсмертний, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Бенюк, Микола Боклан, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Стас Жирков, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Костянтин Грубич, Григорій Чапкіс, Євгеній Калкатов, Наталія Могилевська, Аніко Рехвіашвілі, Вадим Пустотін, Денис Богуш, Віктор Рибаченко, Алла Попова, Роман Ширман, Наталія Бучинська, Кирило Харитонцев, Людмила Харів, Володимир Ніколаєнко, Петро Мага, Вікторія Маремуха.

Особисто поспілкувавшись із Михайлом Поплавським, абітурієнти отримали цінні поради, мотиваційні настанови, поставили важливі запитання щодо вступу та дізнались про Всеукраїнський конкурс #талановитим_вхід_без_черги, за підсумками якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури безкоштовно.

«Ви сьогодні на старті самостійного життя. Університет культури – це український виш, який надає якісну європейську освіту!

Ваші кар’єра, успіх і репутація залежать тільки від вас. Будьте активними в інформаційному полі, навчіться комунікувати зі світом, вивчайте іноземні мови та живіть на позитиві!

Боріться за своє місце під сонцем. У кожному з вас я бачу щасливе майбутнє України. Успішні українці – успішна Україна!

Здоров’я, енергії, куражу та бажання бути першими і кращими!» – сказав Михайло Поплавський.

Завершився насичений День відкритих дверей безліччю крутих фото абітурієнтів у виші, які щиро дякували за VIP-прийом, гостинність та родинну атмосферу. Тепер вони точно впевнені, Університет культури – місце щасливих людей, яке надає безліч можливостей для багатогранного розвитку, творчої реалізації та успішного майбутнього.