На кафедрі народної хореографії КНУКіМ відбувся майстер-клас від відомого виконавця і хореографа, педагога, директора Київської студії балету Алли Духової «Тодес», хореографа київської команди шоу «Майданс» Андріса Капіньша.

Кажуть, що справжні фанати своєї справи легко знаходять спільну мову. Якщо ж вони розмовляють мовою танцю, то спілкування буде не просто цікавим – воно заряджатиме позитивом і дасть можливість кожному відкрити в собі нові грані таланту та здібності.

А коли ваш співрозмовник – справжній фахівець сучасного танцю, талановитий педагог і балетмейстер, у минулому артист, а нині директор Київської студії балету Алли Духової «Тодес» Андріс Капіньш, то ви неодмінно навчитеся танцювати в тому стилі, який раніше здавався просто недосяжним.

1

Сучасний танець на сьогодні дуже популярний у світі, й балетмейстеру, незалежно від того, в якому стилі він працює, потрібно оволодіти якомога більшою кількістю танцювальних стилів і напрямів.

2

Побувавши на майстер-класі відомого в Україні та за її межами хореографа-постановника Андріса Капіньша, студенти кафедри народної хореографії отримали змогу не лише вивчити танцювальні комбінації різних сучасних стилів, а й дізнатися про історію кожного з них. Майбутнім балетмейстерам також було цікаво побачити, як один і той самий рух може видозмінюватися і на його основі створюються цілі комбінації.

3

Не дивно, що будь-який рух у виконанні Андріса був просто неперевершеним, студенти гучними оплесками зустрічали фактично кожну танцювальну комбінацію хореографа, який просто запалив усіх присутніх своєю нестримною енергією та позитивом.

4

5

6

На майстер-класі танцювали всі, навіть викладачі. Встояти на місці було просто неможливо!

7

Час промайнув душе швидко. Запланована година перетворилася майже на три, впродовж яких студенти-«народники» з кожною хвилиною почувалися значно впевненіше при виконанні навіть такого стилю, як хіп-хоп, який багато-хто з присутніх танцював уперше.

8

Студенти та викладачі кафедри народної хореографії КНУКіМ щиро вдячні майстру і справжньому фанату своє справи Андрісу Капіньшу, який відразу відгукнувся на запрошення завідувача кафедри Ірини Миколаївни Гутник і подарував усім присутнім такий цікавий, насичений, а головне – пізнавальний майстер-клас.

9