шаблоны wordpress.

Посвята хореографів у стилі Jumangi

Факультет хореографічного мистецтва влаштував феєричну і креативну посвяту першокурсників у студенти. Захід відбувся у стилі фантастичної гри «Jumangi».

Першокурсники винахідливо підійшли до своїх номерів. Кожен рівень гри розкривав певний історичний час. Від первісних людей до майбутнього. Шоу було цікавим та захоплюючим.

Михайло Поплавський привітав молодь із важливою подією в житті: «Перший курс, ви круті! Будьте наполегливими, енергійними та впевнено підкорюйте світові сцени! Ви розпочинаєте свою історію успіху і станете щасливими та відомими випускниками Університету культури. Щастя вам, добра, оптимізму і шаленого студентського кохання!»

До поздоровлень приєдналась декан Факультету хореографічного мистецтва Ольга Бігус: «Дорогі першокурсники, ми вас всією факультетською родиною вітаємо! У вас попереду – насичене, яскраве студентське життя, яке стане стартом вашої зіркової кар’єри. Будьте наполегливими! Постійно працюйте над собою! Впевнено йдіть до поставленої мети! Я вірю в кожного із вас! Я вами пишаюся! Бо кожен з вас талановита особистість!

Натхнення вам, професійного зростання, будьте щасливими у своїй професії!»

Студенти другого курсу в дарунок підготували композицію «Майбутнє» у стилі посвяти. А далі звернулась до першокурсників студентський декан факультету Анастасія Цикало: «Щиро від імені всіх старших курсів хочу привітати вас зі стартапом вашого творчого шляху! Зараз ви на першому рівні, і я бажаю вам з усмішкою пройти всі сходинки й дістатись свого зіркового п’єдесталу!».

Яскравим завершенням заходу стала пісня-привітання від першокурсників та студентів Кафедри естрадного вокалу Антона Якубовського й Аліни Харченко.

Ну і звісно ж, наприкінці посвяти винесли святковий торт, який розрізав особисто Михайло Поплавський.