Творчі колективи кафедри народної та класичної хореографії презентували своє мистецтво на сцені оперного театру міста Харків. Саме там відбувся Всеукраїнський форум національної єдності «Мистецька палітра етнічних спільнот України».

В рамках форуму відбувся гала-концерт творчих колективів учасників та гостей свята. Програму відкривали студенти-класики, які разом із заслуженою артисткою України, доцентом Людмилою Вишотравкою підготували для глядачів справжнє видовище у стилі неокласики – хореографічну композицію «Фортуна» – синтез сучасної музики, костюмів та світла.

Артисти ансамблю народного танцю «Київ» приємно здивували гостей та учасників форуму стилізованим танцем «Слов’янські мотиви». Саме цей номер найбільше люблять учасники колективу та його репетитори – Анастасія Король, Артем Морозов та Андрій Тимчула, які також виступили у складі колективу.

Український національний колорит глядачі відчули, переглянувши танець «Козацький похідний», також у виконанні ансамблю народного танцю «Київ».

Під час подорожі до Харкова студенти та викладачі кафедри знайшли час для прогулянки та фотосесії на згадку, адже кожен концерт – це незабутні враження і ще один впевнений крок до удосконалення своєї професійної майстерності.