Новий старт всеукраїнського  конкурсу

#ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ

20 переможців будуть НАВЧАТИСЬ в Університеті культури БЕЗКОШТОВНО!

*лише творчі спеціальності

ПРИЙОМ РОБІТ ДО 29 ЧЕРВНЯ!

Конкурсне завдання:

#хореографічне_мистецтво – зняти відео (до 1 хвилини) з виконанням хореографічної композиції.

Обов’язкові умови для участі:

1. Бути підписаним на сторінки в Іnstagram instagram.com/poplavskiy_michail  та Facebook facebook.com/MMPoplavskiy.
  2. Виконати конкурсне завдання та розмістити на своїй сторінці Інстаграм додати до поста хештеги #талановитим_вхід_без_черги, #поплавський та хештег спеціальності, на яку мрієте вступити.
  3. Позначити у публікації геолокацію своєї школи.

Переможців буде  обрано 10 ЛИПНЯ на ВІП-паті в Університеті культури!

АВТОРИ НАЙКРАЩИХ РОБІТ БУДУТЬ НАВЧАТИСЬ В УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ БЕЗКОШТОВНО!

#талановитим_вхід_без_черги #поплавський #університеткультури #університетмайбутнього #конкурс #кук #кнукім#місцещасливихлюдей #абітурієнт #абітурієнт2019 #giveaway

Вітаємо першу 20-ку переможців конкурсу

#ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ!

VIP-party. Молодь обирає Університет культури!

Всеукраїнський конкурс « Талановитим вхід без черги « – 2019 СТАРТУВАВ !!!

Зустріч переможців конкурсу “Талановитим вхід без черги” – 2018 року  студентів першого курсу богемного Університету культури! Вони –  переможці ! Тепер твоя черга! МРІЙ! ВІР! ДІЙ!

Говорять переможці конкурсу – 2018  :

Студент Факультету хореографічного мистецтва  Євген Дубовик з дитинства мріяв стати студентом Університету культури  ! Його заповітна мрія здійснилася завдяки конкурсу “Талановитим вхід без черги”!

Її життя – це світло софітів, червоні хідники, папараці, товаришування із зірками та захмарні перспективи!