У рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Хореографічна та театральна культура України: педагогічні та мистецькі виміри», приуроченої до Днів науки в КНУКіМ, відбувся звітний концерт кафедр народної, бальної, класичної та сучасної хореографії університету.

1

Концерт підготували і провели: директор Інституту мистецтв КНУКіМ, професор Олександр Скнарь, професор, декан Факультету режисури і хореографії Лариса Цвєткова, доцент, заступник декана Факультету режисури і хореографії Ольга Білаш, професор, завідувач кафедри народної хореографії Ірина Гутник, доцент, завідувач кафедри бальної хореографії Дмитро Базела, професор, завідувач кафедри класичної хореографії Аніко Рехвіашвілі, доцент, завідувач кафедри сучасної хореографії Ольга Бігус.

Режисерами звітного концерту були професор, завідувач кафедри режисури естради та масових свят Світлана Деркач та її студенти.

У глядацькому залі Центру культури і мистецтв Міністерства внутрішніх справ України зібралися не лише викладачі та студенти університету, а й учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції – відомі науковці та знані освітяни України.

2

«У Київському національному університеті культури і мистецтв перша кафедра хореографії була відкрита більше 40 років тому. З часом вона перетворилася на потужний факультет, який сьогодні об’єднує чотири різновиди хореографічного мистецтва – народний, бальний, класичний та сучасний танець. Я дуже хочу подякувати викладачам КНУКіМ, бо саме вони докладають багато зусиль для виховання нової культурної генерації України. Молодь – майбутнє нації, і саме їй відводиться вирішальна роль у розбудові нашої держави. Бажаю своїм любими студентами та всім викладачам успіху, натхнення і постійних творчих перемог!», – сказав ректор КНУКіМ, професор Михайло Поплавський.

4

«Я хочу подякувати всім присутнім, які знаходяться зараз у залі. Кафедра хореографії пройшла довгий шлях. Були на ньому і злети, і падіння. Але викладачів та керівництво КНУКіМ постійно надихали гучні перемоги її вихованців. Ми не зупинилися, ми продовжили розвиватися і удосконалюватися. Завдяки тісній співпраці студентів з викладачами сучасне, народне, бальне та класичне хореографічне мистецтво вийшло на новий професійний рівень», – відмітила Лариса Юріївна Цвєткова.

5

У концерті в’яли участь студенти всіх курсів навчання кафедр народної, бальної, класичної та сучасної хореографії та уславлений молодіжний ансамбль народного танцю «Київ».

3

Що приємно, авторами хореографічних постановок, які виконувалися на сцені, були не лише викладачі університету, а й студенти-магістри.

610

Магнетизм рухів тіла КНУКіМівських артистів заворожив кожного глядача та з легкістю зміг достукатися до потаємних думок та глибин їхніх сердець.

7 8

«Переглянувши цей прекрасний концерт ми дійсно переконатися, що викладачі Національного університету культури і мистецтв – професіонали з великої літери. Вони виховують справжніх майстрів своєї справи, творчих індивідуальностей з креативним мисленням. Кожен глядач сьогодні отримав справжній весняний настрій від концерту», – підсумував директор Інституту мистецтв КНУКіМ Олександр Іванович Скнарь.

Для КНУКіМівців танець – це не просто рух, це пульс, серцебиття і подих. Це динамічний ритм сучасного життя і можливість оригінально висловити свої емоції та почуття.

9