шаблоны wordpress.

У майбутнє – з Університетом культури!

День відкритих дверей в Університету культури – це незабутнє свято для кожного абітурієнта. До закладу вищої освіти щосуботи приїздить молодь з різних регіонів України, аби детально ознайомитись і визначитись із творчими та бізнес-спеціальностями та познайомитися із зірковими викладачами й студентами.

Цієї суботи виш також приймав випускників із різних куточків країни. У ході насиченої екскурсії VIP-гості відвідали сучасні фахові лабораторії, оснащені необхідним матеріально-технічним обладнанням для продуктивного навчання студентської молоді.

Вступники з великою цікавістю ознайомилися з навчальними підрозділами вишу: факультетами дизайну і реклами; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення; івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; інформаційної політики і кібербезпеки; сценічного мистецтва; музичного мистецтва; зв’язків з громадськістю і журналістики; міжнародних відносин; хореографічного мистецтва.

Фахівці-практики поінформували молодь щодо вступної кампанії, вступних творчих заліків і конкурсів. А студенти у свою чергу розповіли абітурієнтам про творчі і наукові проекти вишу, гучні вечірки, фестивалі, конкурси, культурно-оздоровчі заходи: «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «День знань», «TukWeek», Модель ООН, Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Посвята першокурсників», «Halloween», «Видавничий non-stop», «Україна і світ», «Хто зверху?», «Що? Де? Коли?», «Ліга сміху» тощо.

І головне – Університет культури співпрацює з провідними закладами вищої освіти і науковими установами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини та Франції. Починаючи із другого курсу, студенти проходять тримісячну практику за кордоном. Це дає змогу отримати цінний професійний досвід, поліпшити фахові вміння, навички і втілити свої мрії та амбіції в реальність.

До речі, студенти культурно-мистецького вишу – «За здоровий спосіб життя», отже постійно тримають себе у прекрасній фізичній формі. У вільний від навчання час вони відвідують спортивні секції з аеробіки, тенісу, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, бойових мистецтв, фітнесу, черлідингу, баскетболу, міні-футболу, волейболу, плавання і футболу.

Екскурсія вразила молодь, але найбільше гості чекали на зустріч із Михайлом Поплавським, який поділився власними секретами лідерства, надав корисні професійні поради і важливі життєві настанови на майбутнє, а також розповів про Всеукраїнський конкурс #талановитим_вхід_без_черги, за підсумками якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури безкоштовно.

«Університет культури – це творча атмосфера, незабутні студентські роки, зірковий професорсько-викладацький склад і потужна матеріально-технічна база. Виш надає якісну європейську освіту та відкриває нові професійні перспективи.

Я раджу вам вступати саме до Київських вишів. Столиця дає великі можливості для реалізації здорових творчих амбіцій.

Від вас залежить ваш зоряний шлях. Університет культури зацікавлений в талановитих і активних студентах.

Сповідуйте щасливий спосіб життя! Живіть по-максимуму у своє задоволення!»,– сказав Михайло Поплавський.

День відкритих дверей промайнув на позитиві! Після екскурсії абітурієнти особисто переконались, що в Університеті культури на них чекає змістовне навчання, а висококваліфіковані викладачі докладуть максимум зусиль, щоб студентське життя було наповнене цікавими лекціями та яскравими подіями