Місяць травень завжди дарує всім такі очікувані вихідні, під час яких студенти зазвичай намагаються максимально відволіктися від навчання, набратися позитивних емоцій, сил і натхнення перед початком літньої сесії

02

Студенти КНУКіМ – учасники ансамблю народного танцю «Київ» (керівник – зав. Кафедри народної хореографії Ірина Миколаївна Гутник) та ансамблю української музики «Гарнограй» (керівник – ст. викладач Кафедри джазу та естрадного співу Сергій Володимирович Дідок) вже традиційно здійснили подорож різними країнами світу, щоб, як мовиться, і себе показати, і світ подивитись. Студенти представляли Україну на Міжнародному фестивалі народного танцю у Бельгії, м. Острозебеке.

03

По дорозі до Бельгії студенти побували на екскурсіях у німецьких містах Дрезден та Нюрнберг.

04

05

Відкрили для себе нову маленьку, але дуже впливову державу Люксембург.

06

07

І здійснили свою давню мрію – побували у Франції та побачили на власні очі Париж, зробили фото на фоні Ейфелевої вежі, Тріумфальної арки, Лувру, прогулялися Єлисейськими полями.

08

09

10

11

Не менш яскраві емоції та враження чекали учасників ансамблів «Київ» і «Гарнограй» на фестивалі у Бельгії, в якому взяли участь колективи народного танцю з різних країн світу. Гості та учасники фестивалю мали можливість відкрити для себе національне хореографічне мистецтво Бельгії, Бурунді, Італії, Польщі, Сербії, Таїті, Мексики, України.

Кожен творчий колектив у різних містах регіону на сценічних майданчиках презентував свою сольну програму, до якої входили хореографічні номери та інструментальні твори у виконанні оркестрових груп.

18

Дуже приємно відзначити, що українські мистецькі колективи «Київ» і «Гарнограй» вражали всіх не лише професійним рівнем виконавської майстерності та сценічної культури, а й своєю щирістю, доброзичливою атмосферою, яка панувала впродовж усіх концертів українців.

Гостинно приймали у себе учасників делегації з України численні бельгійські родини, з якими студенти КНУКіМ легко знаходили спільну мову.

Мальовничі бельгійські містечка просто зачаровували своєю мініатюрністю, красою, історією та архітектурою, що збереглася з часів Середньовіччя, зокрема у місті Брюгге, яке відвідують щодня десятки тисяч туристів.

19

20

Емоції переповнюють кожного, хто потрапляє у це казкове місто.

21

Традиційними на таких європейських фестивалях є святкова хода вулицями міста, творчі зустрічі та майстер-класи з народного танцю.

22

23

24

На фестивалі в м. Оострозебеке студентам – майбутнім балетмейстерам вперше довелося вивчати українські народні танці з бельгійськими школярами віком від 4-х до 12-и років. До того ж групи налічували  понад 90 осіб, а майстер-клас для кожної з груп тривав майже годину. Організатори підрахували, що впродовж 6-и годин майже 700 дітей із захопленням потанцювали та погралися на майстер-класі в українців. Було нелегко, але дуже цікаво й весело.

25

26

27

28

Тож цього року на фестивалі у Бельгії студенти Кафедри народної хореографії КНУКіМ підвищили свій рівень виконавської майстерності, розширили коло знань з хореографічної культури різних народів світу, а також продемонстрували свої вміння і навички роботи з дітьми.

29