А доки весь світ спостерігає за Євробаченням-2020 онлайн, ми з теплотою та гордістю згадуємо виступ  ансамблю «КИЇВ» КНУКіМ на відкритті Євробачення-2017 в Україні! Хореографію для яскравого номеру-відкриття другого півфіналу створила керівник колективу, кандидат педагогічних наук,  доцент кафедри хореографічного мистецтва Ірина Гутник.

Студенти спеціалізації «Народна хореографія» підкорили публіку своєю майстерністю та запальною енергію!

Вкотре здивували світ красою та нестримною силою українського народного мистецтва!

Університет культури – твій крок до зіркового майбутнього!

Відкриття другого півфіналу пісенного конкурсу Євробачення-2017 стало справжнім вибухом креативності та професіоналізму – Ансамбль народного танцю «Київ» та Український народний хор імені Станіслава Павлюченка (творчі колективи Київського національного університету культури і мистецтв) разом із ведучими шоу створили грандіозну атмосферу свята музики і танцю!

Об’єднані гордістю за власну країну та бажанням якнайкраще її презентувати студенти кафедри народної хореографії та кафедри народнопісенного і хорового мистецтва натхненно виконали композицію під декілька фрагментів найвідоміших переможних хітів пісенного конкурсу минулих років.

Не перестає дивувати високий рівень майстерності балетмейстера, завідувача кафедри народної хореографії, художнього керівника Ансамблю народного танцю «Київ», кандидата педагогічних наук, доцента Ірини Гутник та хормейстера, завідувача кафедри народнопісенного і хорового мистецтва, художнього керівника Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка, кандидата мистецтвознавства, доцента Олени Скопцової, які на зміксований з різних творів музичний матеріал створили візуально-цілісне різнобарвне вокально-хореографічне дійство.

Декілька тижнів виснажливих репетицій принесли очікувані результати – визнання світовою спільнотою високого професійного рівня відкриття другого півфіналу Євробачення-2017. У мережі Інтернет піднялася хвиля підтримки саме цього номеру, який, цілком серйозно, визнали найкращим у програмі конкурсу.

За лаштунками Євробачення-2017 панувала атмосфера шоу-програм світового рівня, кожний студент відчув себе справжньою зіркою, якою опікувалися гримери, освітлювачі, сценографи, режисери, оператори тощо.

Шквал позитивних емоцій, незабутні враження, безцінний творчий досвіт, гордість викладачів, батьків та близьких – найважливіші результати участі студентів КНУКіМ у мега-яскравому Євробаченні-2017.