День відкритих дверей в Університеті культури – справжнє свято для абітурієнтів усієї країни, сповнене нових яскравих зустрічей, мотивації і позитиву. Молодь знайомиться із зірковими викладачами та студентами, відвідує структурні підрозділи вишу, дізнається важливу і корисну інформацію щодо вступної кампанії 2019.

Гості, які завітали цієї суботи, були вражені гостинністю прийому в зірковому університеті, а після знайомства із представниками штабу «Абітурієнт 2019», реєстрації та експрес-фотосесії, із задоволенням і цікавістю вирушили на пізнавальну екскурсію факультетами вишу.

Вступники відвідали інноваційні фахові лабораторії, оснащені новітнім мультимедійним обладнанням, та сучасні навчальні аудиторії 10-ти факультетів: міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, дизайну і реклами, івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, сценічного мистецтва, інформаційної політики і кібербезпеки, музичного мистецтва.

Візитери довідались, що в Університеті культури постійно відбуваються івенти, святкові концерти, розважальні заходи та цікаві майстер-класи зірок українського шоу-бізнесу, відомих і визнаних фахівців-практиків: дизайнерів, піарників, дипломатів, готельєрів, рестораторів, музикантів, стилістів, балетмейстерів, телеведучих, режисерів, акторів: Богдана Бенюка, Остапа Ступки, Григорія Решетніка, Маші Єфросиніної, Володимира Остапчука, Дмитра Ступки, Юрія Ткача, Анатолія Анатоліча, Стаса та Миколи Бокланів, Надії Матвєєвої, Ольги Цибульської, Юрія Горбунова, Маргарити Січкар, Наталії Могилевської, Олега Винника, Костянтина Грубича, Романа Безсмертного, Володимира Мойсеєнка та Володимира Данильця, Вілени Воронової, Володимира Горянського, Раду Поклітару, Анатолія Матвійчука, Ахтема Сеітаблаєва, Дениса Богуша, Георгія Почепцова, Олександра Лещенка, Євгенія Калкатова, Вікторії Маремухи, Григорія Чапкіса.

Особливо вступників зацікавила інформація про співпрацю Університету культури з топовими вишами Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини та інших країн світу, що передбачає професійну практичну підготовку бакалаврів за кордоном. Уже під час 2-го курсу студенти проходять практику у провідних компаніях та установах країн Європи з можливістю подальшого працевлаштування. Це дає змогу отримати цінний професійний досвід та побудувати успішну кар’єру.

Своїми планами на майбутнє і враженнями про візит до вишу поділились абітурієнтки із міста Богуслав, що на Київщині, – Каріна Харченко та Катерина Данько.

«В Університеті культури мені сподобалось все: творча атмосфера, компетентність і доброзичливість викладачів, широкий вибір спеціальностей.

Я захоплююсь мистецтвом візажу, створюю оригінальні і стильні образи, тому майбутній фах хотіла б пов’язати зі сферою fashion-бізнесу і стати студенткою Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу», – зазначила Каріна.

«Я вже визначилась із майбутньою професією і обрала для себе тележурналістику! Ця професія передбачає багатогранний розвиток, спілкування з цікавими і талановитими людьми, можливість бути в курсі цікавої інформації та епіцентрі крутих подій, і це мені до вподоби. Я хочу навчатись в Університеті культури і опановувати омріяну професію на Факультеті кіно і телебачення», – сказала Катерина.

А ось Уляна Драчук із міста Летичів Івано-Франківської області вступатиме на спеціальність «Дизайн»: «У дитинстві я мріяла бути дизайнером одягу, однак із часом захопилась дизайном інтер’єру. Я переконана, саме перед спеціалістом цього напряму відкривається більше можливостей і перспектив. В Університет культури я закохалась з першого погляду, саме тому вже влітку мрію стати студенткою цього вишу».

Неймовірний драйв чекав на майбутніх студентів під час зустрічі з Михайлом Поплавським. Він поділився з абітурієнтами корисними порадами, мотиваційними настановами та розповів про Всеукраїнський конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, за підсумками якого 20 переможців будуть навчатись у виші безкоштовно.

«Радий вітати вас у кращому виші країни! Сьогодні ви VIP-гості Університету культури!

Вища освіта – гарантія вашої успішної кар’єри. Я раджу вам вступати саме до Києва. Столиця дає великі можливості для реалізації здорових творчих амбіцій.

Університет культури зацікавлений в талановитих і активних студентах. Виш надає якісну європейську освіту, відкриває нові професійні перспективи.

Будьте енергійними, демонструйте свою унікальність, крокуйте з оптимізмом у майбутнє і реалізуйте свій український гонор!

Станьте популярними, успішними, а найголовніше – щасливими!» – сказав Михайло Поплавський.

Завершився насичений День відкритих дверей крутими селфі абітурієнтів в омріяному виші, які щиро дякували за VIP-прийом та родинну атмосферу.

Університет культури чекає на креативну, активну і харизматичну молодь!