В Університеті культури масштабно та яскраво відсвяткували Всесвітній день вишиванки!

Свято української єдності і самобутності відзначили масштабним флешмобом та гучним концертом!

Цього дня кожен студент, усі викладачі, співробітники були на хвилі патріотичного піднесення. Різнобарв’я та стилі орнаментів на вишиванках, у які вони були вдягнені, вражали. На площі перед Університетом культури, де проходило дійство, були представлені вишиванки з усіх регіонів України.

Розпочався святковий концерт з динамічного танцю у виконанні ансамблю «Київ» під керівництвом завідувача Кафедри народної хореографії Ірини Гутник. А талановиті студентки Христина Юрчило і Вікторія Товстоног вразили всіх неймовірною красою української пісні, подарувавши незабутній настрій.

Зі святом вишиванки привітав студентську молодь і викладачів Університету культури Михайло Поплавський:

«Дорогі друзі, вітаю вас із Всесвітнім днем вишиванки!

Вишиванка – це генетичний код нашої нації, символ України, її душа та серце. Вишиванка об’єднує українців у всьому світі ! Українці, єднаймося! Разом ми сила!».

Яскраве свято продовжилось танцями під драйвову композицію Михайла Поплавського «Край». А його пісня «Україна», яку виконували разом з ним всі присутні, супроводжувалась масштабним патріотичним флешмобом – візуалізацією українського прапора, прикрашеного червоними маками!

Протягом святкування в Університеті культури панував патріотичний дух, піднесений настрій, а вся увага була присвячена найголовнішому символу свята – ВИШИВАНЦІ!