Сьогодні, вже традиційно, ми зустрілися з нашими талановитими абітурієнтами!
Наші майбутні першокурсники поспілкувалися з деканом факультету Ольгою Бігус. Обговорили найважливіше та отримали відповіді на актуальні запитання щодо вступу😉
🤩Абітурієнти сьогодні вдосконалювали свою майстерність на заняттях в рамках підготовчих онлайн-курсів з нашими викладачами:
💜Дмитром Кондратюком
💜Іриною Соловйовою
💜Андрієм Крисем
💜Андрієм Тимчулою
Також всі бажаючі пройшли Попереднє творче зарахування та отримали омріяний сертифікат!🥰
Це був прекрасний заряд енергії перед новорічнимм святами!
Дякуємо всім, хто долучився сьогодні!
До зустрічі!❤️