Сьогодні, вже традиційно, ми зустрілися з нашими талановитими абітурієнтами!

Наші майбутні першокурсники поспілкувалися з деканом факультету Ольгою Бігус. Обговорили найважливіше та отримали відповіді на актуальні запитання щодо вступу😉

🤩Абітурієнти сьогодні вдосконалювали свою майстерність на заняттях в рамках підготовчих онлайн-курсів з нашими викладачами:

💜Дмитром Кондратюком

💜Іриною Соловйовою

💜Андрієм Крисем

💜Андрієм Тимчулою

Також всі бажаючі пройшли Попереднє творче зарахування та отримали омріяний сертифікат!🥰

Це був прекрасний заряд енергії перед новорічнимм святами!

Дякуємо всім, хто долучився сьогодні!

До зустрічі!❤️