Привіт !

18 грудня у Національній філармонії України відбувся Різдвяний хоровий концерт «Христос народився! Славімо Його!».

Свою творчість презентував Український народний хор імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ (художній керівник та диригент – Олена Скопцова).

Студенти факультету хореографічного мистецтва освітньої програми «Народна хореографія» також взяли участь у концерті!

Спеціально для цього заходу спільно з Ансамблем народного танцю «КИЇВ» КНУКІМ (художній керівник та балетмейстер – Ірина Гутник) підготували колядку «За вікном чорна хмара вʼється».

Вокально-хореографічна композиція, створена студентськими колективами нашого університету, стала яскравим початком святкового концерту.

Це було неймовірно!

Бажаємо нових творчих успіхів нашим студентам!