Привіт !
18 грудня у Національній філармонії України відбувся Різдвяний хоровий концерт «Христос народився! Славімо Його!».
Свою творчість презентував Український народний хор імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ (художній керівник та диригент – Олена Скопцова).
Студенти факультету хореографічного мистецтва освітньої програми «Народна хореографія» також взяли участь у концерті!
Спеціально для цього заходу спільно з Ансамблем народного танцю «КИЇВ» КНУКІМ (художній керівник та балетмейстер – Ірина Гутник) підготували колядку «За вікном чорна хмара вʼється».
Вокально-хореографічна композиція, створена студентськими колективами нашого університету, стала яскравим початком святкового концерту.
Це було неймовірно!
Бажаємо нових творчих успіхів нашим студентам!
