Друзі, ділимось неймовірними моментами!
Студенти 1-3 курсів освітньої програми «Бальна хореографія» Факультету хореографічного мистецтва в рамках практики взяли участь у заході Національної філармонії України під назвою «Віденський бал»
Це була не просто практика – це був справжній вихід на сцену, де кожен рух наповнювався змістом, емоціями та грацією
Цей прекрасний вечір разом зі студентами розділила декан Факультету хореографічного мистецтва, заслужений діяч мистецтв України, професор Ольга Бігус, підтримавши їх своєю присутністю
Студенти виконали чудові постановки, дуже витончені і цікаві, сповнені шарму і справжньої краси!
Хореографи-постановники танцювальних композицій – доценти кафедри хореографічного мистецтва КНУКіМ, кандидат мистецтвознавства Андрій Крись та заслужена артистка України Олеся Вакуленко
Щиро дякуємо за запрошення, співпрацю та можливість взяти участь у цьому красивому творчому проєкті Генеральному директору Національної філармонії України, заслуженому діячу мистецтв України, кандидату мистецтвознавства Михайлу Шведу,
а також режисеру та авторці ідеї Надії Агеєєвій-Швед
Це було ВАУ! Чуттєво!
До мурах!
ФХМ – це коли навчання і творчість поєднуються вже з 1 курсу і дарують студентам цікаві можливості професійного розвитку
Далі – тільки рух вперед!
