Сьогодні відбулась надзвичайно приємна подія – дипломи бакалаврів отримали випускники-хореографи КНУКіМ🎊🌟❤️!
Зі словами вітання до них звернулися перший проректор університету Ігор Бондар та декан факультету Ольга Бігус! Вони привітали всіх з успішним завершенням важливого етапу життя та висловили сподівання, що випускники продовжать навчання в найкращому університеті України – Київському національному університеті культури і мистецтв – вже на освітньому рівні «Магістратура»!
Вітаємо випускників💜!
Бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, високих творчих досягнень!
Любі наші, Ви йдете у великий світ, у якому на Вас чекають випробування та досягнення! Бажаємо Вам легко долати всі перешкоди на шляху до успіху та завжди бути переможцями у всьому!
Ви – майбутнє нашої держави і Вам його творити!
Цінуємо, любимо, пишаємось!
З найтеплішими привітаннями Ваш Факультет хореографічного мистецтва 💜💜💜